Новини

Цікава інформація з життя нашої студії та світу інформаційних технологій

IVIDEON - відеоспостереження для нової епохи

Нерідко ми стикаємося з ситуацією, коли в банку або супермаркеті присутня велика кількість відвідувачів, а через те, що працює тільки одна каса, формуються величезні черги, що не може не залишити неприємного осаду на серці клієнтів. Таких недозволенних картин можна уникнути, якщо керівництво мереж підприємств здійснюватиме постійний і активний моніторинг за роботою співробітників. У цьому огляді ми розповімо про сервіс Ivideon, який використовує сучасні технології і пропонує надзвичайно привабливе рішення в сфері відеоспостереження.

Ivideon являє собою систему передачі відеозображення з використанням онлайн-сервісу або мобільних додатків. Щоб почати користуватися системою, потрібно придбати відеокамери, розставити їх в бажаних місцях і пройти просту процедуру реєстрації. Для подальшого спостереження може підійти будь-яка цифрова чи аналогова камера, підключена до інтернету. Але є і спеціальні камери, здатні по повній використовувати можливості Ivideon. Серед них - камера in.Sight від компанії Philips, яка користується величезним попитом в Європі і продається в офіційних магазинах Apple Store (відео нижче).

Після установки IvideonCam ви через систему Ivideon можете отримувати бажану відеоінформацію з камери, встановивши спеціальний додаток з App Store, Google Play або виконавши вхід на офіційному сайті Ivideon. За допомогою програми ви можете у високій якості спостерігати зображення з камери, яка володіє широким кутом огляду, записувати відео і завантажувати його на хмарний сервіс для подальшого перегляду.

Завдяки наявності вбудованого в камеру датчика руху і підтримці push-сповіщень ви можете отримувати оповіщення у разі виникнення підозрілої активності у вашому будинку або робочому приміщенні.

Як було сказано вище, скористатися всіма розширеними функціями і можливостями Ivideon можна володіючи навіть простими камерами, що не підтримують Ivideon безпосередньо. Але для цього знадобиться комп'ютер в точці установки камери. З офіційного сайту Ivideon необхідно завантажити спеціальний додаток для Mac OS, Windows або Linux і встановити його на бажаний комп'ютер або комп'ютери. Після цього ви можете отримувати картинку з цієї камери на екран свого настільного комп'ютера або мобільного гаджета.