Новини

Цікава інформація з життя нашої студії та світу інформаційних технологій

Виробництво першого прототипу 2000-сильного суперкару TRION NEMESIS

У квітні цього року ми розповідали вам про невелику американську компанію Trion і її грандіозні плани по споруді надпотужного автомобіля Trion Nemesis, націленого на конкуруючу боротьбу з іншими суперкарами - Bugatti Veyron і Koenigsegg One: 1. З тих пір новин про цей проект практично не було. І ось зараз компанія вирішила розповісти про те, що збирається побудувати перший прототип Nemesis на початку наступного року.

Представники компанії повідомили, що виробництво прототипу Nemesis почалося в лютому 2015 року, з планом налагодити «масове» виробництво свого суперкара в 2016 році. Надпотужний Nemesis буде оснащуватися 9-літровим двигуном V8 і двома турбонагнітачами, що дозволить добитися значної потужності в 2000 кінських сил і значною максимальної швидкості в 435 км / ч.

При таких задатках Trion Nemesis має всі шанси стати найшвидшим суперкаром в світі і при цьому розвивати швидкість до 100 км / год всього за 2,8 секунди. Виробник обіцяє зробити суперкар повнопривідним і оснастити його восьмиступінчастою секвентальною коробкою передач. Крім того, стало відомо, що гальмівна система Trion Nemesis буде карбоно-керамічна.

В планах Trion випуск 50 екземплярів моделі Nemesis, вартість кожного з яких складатиме більше 1 мільйона доларів.