Startweb.com.ua - Методи просування сайту в інтернеті
        Тільки розробити та розмістити сайт в інтернеті мало. Швидше за все, про нього ніхто, крім вас і ваших друзів, з якими ви поділитеся цією радістю, не дізнається. Навіть якщо ваш ресурс унікальний у своєму роді і інших таких немає, про нього потрібно розповісти, його повинні легко знаходити в мережі - тобто без розкрутки не обійтися.

        Для абсолютної більшості сайтів просування повинно починатися з пошукової оптимізації, або seo. Її метою є підвищення рейтингу ресурсу у пошуковиків. Ми пропонуємо Вам поетапну, професійну розкрутку сайтів завдяки багаторічному досвіду у області SEO технологій.

        Результатом пошукової оптимізації є поліпшення позицій сайту за тематичними для нього запитами в результатах пошукової видачі. А це означає, що цільовим користувачам буде набагато простіше його знайти, ввівши в рядок пошуку слова які їх цікавлять. Але пошукове просування - це поетапний процес, який включає:

- аудит сайту - на наявність помилок, санкцій від пошукових систем та їх усунення;
- підбір ключових слів (запитів, за якими користувачі будуть приходити на сайт) і розподіл їх по сторінках;
    - робота над кодом сайту;
    - коригування тегів title, description, keywords, alt, h1-h6;
    - створення карти сайту;
    - формування файлу robots.txt;
    - перевірку унікальності контенту;
    - оптимізацію контенту сайту - написання та розміщення унікальних статей відповідно до seo-вимог;
    - збільшення кількості сторінок сайту, створення нових розділів;
    - внутрішню перелінковку між сторінками;
    - реєстрацію сайту в каталогах Яндекс, DMOZ та ін;
    - нарощування зовнішньої посилальної маси;
    - розширення списку ключових запитів;
    - та інші методи.

        Роботи з пошукової оптимізації ведуться постійно: редагується та розширюється список ключових слів, по яких просувається сайт; по необхідності вносяться зміни в тексти на його сторінках; створюються і розміщуються на сайті корисні і цікаві користувачам статті та ін. Це також входить в комплекс seo-послуг і впливає на їх вартість.
        
        Якщо ваш сайт був створений нашою студією, ми гарантуємо най більш швидкий результат так як розпочати процес просування сайту можна як на стадії розробки, так і після її завершення. Також ми не можемо відповідати за помилки попередніх веб-мастерів та вік сайту, а від цього залежить дуже багато тому що наука SEO не стоїть на місці і потребує постійного розвитку.

        Просування сайту в пошукових системах вимагає часу - для того щоб він досяг необхідних позицій за ключовими словами, іноді потрібно до півроку. Більш швидкий спосіб залучення на сайт цільових користувачів - контекстна реклама. Вона являє собою рекламні оголошення певного формату, які показуються над результатами пошукової видачі або праворуч від неї і / або на сайтах-учасниках рекламної мережі. Містять рекламну інформацію про вашу продукцію або послуги, а також адреса сайту. Оплата здійснюється за кожен клік по оголошенню і визначається аукціонним шляхом. Оптимальний варіант - комплексне поєднання цих способів просування.

Принцип роботи схеми оплати просування сайтів по факту:

  • Як правило, термін виведення середньо-і низькочастотних запитів становить 4-5 місяців. У цей період вартістю просування є абонентська плата.
  • Розмір абонентської плати встановлюється в кожному конкретному випадку індивідуально і залежить від різних показників як це: тематика, регіон, кількість запитів, вік сайту, необхідність доопрацювань і змін в структурі сайту і інше.
  • Щодня клієнт може спостерігати статистику змін позицій в пошукових системах в Особистому кабінеті.
  • В кінці кожного періоду ми надаємо докладні звіти про просування, що відображають всі досягнуті результати і виходячи з них ви можете зробити висновки про успіх виконаної роботи.

        Сьогодні продажі через інтернет роблять як великі так і малі компанії. Для більшості людей Інтернет є універсальною торговим майданчиком, де можна знайти вигідні пропозиції по будь-якому товару або послузі. Тому дуже важливо просувати сайт за назвами ваших товарів і послуг, а також по інших ключових запитах. Позиції в пошуку означають продажу в Інтернеті.